USŁUGA

Dokumentacja naprawy

W warsztatach O.K. Serwis stawiamy na kompleksową dokumentację napraw. Dzięki temu mechanicy i nasi klienci mają swobodny dostęp do pełnej historii napraw, co przekłada się na budowanie wiarygodnej przeszłości pojazdu oraz zapewnienie pełnej przejrzystości procesu naprawczego.

 

Dokumentacja napraw w warsztatach O.K. Serwis to:

 

Wiarygodna historia pojazdu

Każda naprawa jest dokładnie udokumentowana, co buduje rzetelną historię pojazdu. To kluczowe, szczególnie w kontekście przyszłej sprzedaży, gdzie potencjalni nabywcy cenią wiarygodną i udokumentowaną historię utrzymania pojazdu.

Dostęp do historii napraw

Dzięki pełnej dokumentacji nasi mechanicy posiadają wgląd w pełną historię napraw danego pojazdu. To pozwala na precyzyjną diagnozę problemów oraz profesjonalne naprawy.

Precyzyjne wyceny napraw

Dzięki naszej rozbudowanej dokumentacji, mamy możliwość rzetelnego szacowania kosztów napraw. Mechanicy korzystają z narzędzi komunikacyjnych, by dokładnie oszacować koszty w oparciu o pracę i części.

Transparentna polityka napraw

Nasza transparentna polityka napraw to rezultat pełnej dokumentacji i podejścia opartego na uczciwości. Nasi klienci otrzymują klarowne i zrozumiałe informacje dotyczące kosztów, zakresu prac i przewidywanego czasu naprawy.

Bieżące informowanie klienta

Nasza skuteczna komunikacja z klientem to priorytet. Regularnie informujemy o postępach naprawy, wycenie i terminie odbioru auta.

Wystawianie faktur

Nasza dokumentacja napraw wspiera proces wystawiania faktur za usługi. Dokładne i przejrzyste informacje to klucz do właściwego fakturowania.

Uczciwość w działaniach

Nasze działania opierają się na najwyższych standardach etycznych. Dokumentacja napraw wspiera naszą uczciwą pracę i buduje zaufanie klientów.

Wartości sieci O.K. Serwis

Ekologia i nowe technologie

Troska o środowisko

Czytaj więcej

Standardy obsługi klienta

Profesjonalizm i skuteczna komunikacja

Czytaj więcej
Wyszukiwarka warsztatów

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Wyszukiwarka warsztatów

Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i wybierz jeden z kilkuset warsztatów w Polsce.

Sprawdzisz odległość

Poznasz zakres usługi

Przeczytasz opinie

Aktualności i porady

  • Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności.

  • Aktualności

ELF głównym partnerem sieci O.K. Serwis

ELF został głównym partnerem sieci warsztatów O.K. Serwis. W ofercie francuskiego producenta znajdują się najwyższej jakości środki smarne do samochodów wszystkich marek, dlatego współpraca z sieciami multibrandowymi takimi jak O.K. Serwis to naturalna droga rozwoju i promocji.

  • Aktualności
  • Porady

Jak prawidłowo dobrać opony?

Niezależnie od tego, czy kupujemy opony nowe czy używane, przy zakupie ważnych jest kilka parametrów. Jednym z nich jest sezonowość, producenci oferują trzy podstawowe rodzaje ogumienia: letnie, zimowe i całoroczne.

  • Aktualności
  • Porady

Jak skutecznie dbać o klimatyzację?

Układ klimatyzacji w samochodzie stał się w ciągu kilkunastu ostatnich lat wyposażeniem, postrzeganym jako absolutnie niezbędne. Samochód posiadający to nieocenione udogodnienie, w letnie dni daje swojemu użytkownikowi ogromny komfort w czasie podróżowania. Jednak nieumiejętnie użytkowana i serwisowana klimatyzacja, potrafi często zrobić przysłowiowe „więcej szkody niż pożytku”, narażając przy okazji użytkownika na niemałe koszty.

  • Aktualności
  • Porady

Letnie opony wystąp!

Nie wszystkie opony nadają się do szybkiej jazdy na rozgrzanych nawierzchniach dróg. Dlatego jeżdżenie na nieodpowiednich oponach może doprowadzić do kolizji. Czy pozorna oszczędność czasu i pieniędzy warta jest ryzyka?

  • Aktualności
  • Porady

Czas na zimówki!

Czy brawura, zaniechanie i pozorne oszczędności – to dobra wymówka, gdy jest już za późno? Jazda zimą na letnich oponach może się skończyć utratą kontroli nad samochodem. Nie warto tak ryzykować! Dlatego już dziś umów się na wymianę ogumienia w swoim aucie.

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.