Usługa

Nasze usługi

Warsztaty mechaniczne sieci O.K. Serwis to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu w zakresie napraw pojazdów. Nasi wykwalifikowani mechanicy gwarantują kompleksową opiekę nad Twoim samochodem. Oferujemy szeroki zakres usług i dogodne terminy.

Co oferujemy?

Diagnostyka komputerowa: Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterki i awarie w Twoim pojeździe. To gwarancja skrócenia czasu naprawy i minimalizacji kosztów.

Naprawy mechaniczne: Nasz zespół mechaników zajmuje się naprawami na najwyższym poziomie. Bez względu na rodzaj usterki – od drobnych napraw po bardziej skomplikowane prace, możesz mieć, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

Serwis klimatyzacji: Dbamy o komfort jazdy, a sprawna klimatyzacja zdecydowanie go poprawia. Serwis i naprawa systemu klimatyzacji to zadania, które wykonujemy sprawnie i efektywnie.

Wymiana i serwis opon: Sezonowa wymiana opon zapewniają bezpieczeństwo na drodze. O.K. Serwis zadba o Twoje opony i koła, dając Ci pewność na każdym kilometrze.

Konserwacja i przeglądy techniczne: Regularne przeglądy i konserwacja to klucz do sprawnego pojazdu przez długi czas. Nasi mechanicy wszystkie niezbędne kontrole i czynności konserwacyjne.

Oryginalne części zamienne: W O.K. Serwis korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych i materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i niezawodność naszych napraw.

Przyjazna obsługa klienta: Nasi klienci to nasz priorytet. Dzięki naszej obsłudze gotowej odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości dbamy o nich każdego dnia.

Niezależnie od marki czy modelu pojazdu, O.K. Serwis zapewnia kompleksową obsługę. Nasza firma ceni sobie lojalność klientów – stawiamy na transparentność, uczciwość i rzetelność w każdym zleceniu. Bezpieczeństwo i satysfakcja klientów są dla nas najważniejsze.

 

Wyszukiwarka warsztatów

Wyszukiwarka warsztatów

Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i wybierz jeden z kilkuset warsztatów w Polsce.

Sprawdzisz odległość

Poznasz zakres usługi

Przeczytasz opinie

Promocje

Pokaż wszystkie

Promocja do: 31 maja 2024

Komplet opon z montażem + lampka PHILIPS gratis

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 29 listopada 2024

150 PLN

od 50 PLN

Diagnostyka komputerowa

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 30 listopada 2024

300 PLN

od 200 PLN

Kontrola przed zakupem

Promocja ogólnopolska

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.