Usługa

Wymiana akumulatora

Akumulator samochodowy to serce każdego pojazdu. Odpowiada za dostarczanie energii potrzebnej do uruchomienia silnika oraz zasilania elektroniki pokładowej. Jednak, niestety, nawet najlepsze akumulatory nie są wieczne, dlatego warto znać znaki wskazujące na konieczność ich wymiany.

 • Dlaczego warto wymienić akumulator?
  • Zapewnienie bezpieczeństwa: Sprawny akumulator to klucz do bezpiecznego uruchamiania pojazdu. Niedziałający akumulator może spowodować awarie i niebezpieczne sytuacje na drodze.
  • Nieprzerwane działanie elektroniki: Nowy akumulator zapewni stabilne zasilanie dla systemów elektrycznych w samochodzie, co jest niezbędne dla komfortu jazdy i bezpieczeństwa.
  • Oszczędność czasu i kłopotów: Unikniesz nieoczekiwanych problemów związanych z rozładowanym akumulatorem w najmniej odpowiednim momencie – to zaoszczędzi czas i nerwy.
  • Wyższa żywotność alternatora: Sprawny akumulator odciąży pracę alternatora i wpłynie na jego dłuższą żywotność.
  • Środowisko: Warto wspomnieć, że poprawnie zrecyklowany stary akumulator to krok w kierunku bardziej ekologicznego stylu życia.

  Dbanie o akumulator i jego regularna kontrola to klucz do sprawnego i bezpiecznego samochodu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub jeśli Twój akumulator ma już swoje lata, nie wahaj się zdecydować na jego wymianę. To inwestycja, która zapewni Ci spokojną jazdę i pewność działania pojazdu, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

 

 

Szczegółowa lista usług

Wymiana akumulatora

Kontrola akumulatora i obwodu ładowania

Naprawa alternatora

Naprawa rozrusznika

Wyszukiwarka warsztatów

Poznaj nasze warsztaty

Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i wybierz jeden z kilkuset warsztatów w Polsce.

Sprawdzisz odległość

Poznasz zakres usługi

Przeczytasz opinie

Promocje

Pokaż wszystkie

Promocja do: 31 maja 2024

Komplet opon z montażem + lampka PHILIPS gratis

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 29 listopada 2024

150 PLN

od 50 PLN

Diagnostyka komputerowa

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 30 listopada 2024

300 PLN

od 200 PLN

Kontrola przed zakupem

Promocja ogólnopolska

Aktualności i porady

 • Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności.

 • Aktualności

ELF głównym partnerem sieci O.K. Serwis

ELF został głównym partnerem sieci warsztatów O.K. Serwis. W ofercie francuskiego producenta znajdują się najwyższej jakości środki smarne do samochodów wszystkich marek, dlatego współpraca z sieciami multibrandowymi takimi jak O.K. Serwis to naturalna droga rozwoju i promocji.

 • Aktualności
 • Porady

Jak prawidłowo dobrać opony?

Niezależnie od tego, czy kupujemy opony nowe czy używane, przy zakupie ważnych jest kilka parametrów. Jednym z nich jest sezonowość, producenci oferują trzy podstawowe rodzaje ogumienia: letnie, zimowe i całoroczne.

 • Aktualności
 • Porady

Jak skutecznie dbać o klimatyzację?

Układ klimatyzacji w samochodzie stał się w ciągu kilkunastu ostatnich lat wyposażeniem, postrzeganym jako absolutnie niezbędne. Samochód posiadający to nieocenione udogodnienie, w letnie dni daje swojemu użytkownikowi ogromny komfort w czasie podróżowania. Jednak nieumiejętnie użytkowana i serwisowana klimatyzacja, potrafi często zrobić przysłowiowe „więcej szkody niż pożytku”, narażając przy okazji użytkownika na niemałe koszty.

 • Aktualności
 • Porady

Letnie opony wystąp!

Nie wszystkie opony nadają się do szybkiej jazdy na rozgrzanych nawierzchniach dróg. Dlatego jeżdżenie na nieodpowiednich oponach może doprowadzić do kolizji. Czy pozorna oszczędność czasu i pieniędzy warta jest ryzyka?

 • Aktualności
 • Porady

Czas na zimówki!

Czy brawura, zaniechanie i pozorne oszczędności – to dobra wymówka, gdy jest już za późno? Jazda zimą na letnich oponach może się skończyć utratą kontroli nad samochodem. Nie warto tak ryzykować! Dlatego już dziś umów się na wymianę ogumienia w swoim aucie.

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.