Usługa

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych w samochodzie powinna mieć wysoki priorytet. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – chodzi o Twoje bezpieczeństwo i sprawność hamowania. Wymiana klocków hamulcowych to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim klucz do bezpiecznej jazdy.

Bezpieczeństwo na drodze

Nie ma chyba nic ważniejszego od bezpieczeństwa na drodze. W sytuacjach awaryjnych hamulce to nasza ostatnia deska ratunku. To klocki hamulcowe decydują o tym, czy zatrzymamy się na czas. Stan klocków bezpośrednio wpływa na efektywność hamowania i Twoje bezpieczeństwo.

Efektywność hamowania

Nowe klocki hamulcowe działają sprawnie i skutecznie. Zapewniają szybkie i pewne hamowanie, co jest kluczowe w niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Jednak z czasem klocki ulegają zużyciu, tracąc grubość i zdolność do generowania odpowiedniego tarcia. To prowadzi do wydłużenia drogi hamowania, co może stanowić poważne zagrożenie.

Kontrola nad pojazdem

Stan klocków hamulcowych ma wpływ na ogólną kontrolę nad pojazdem. Zużyte klocki mogą powodować niestabilne hamowanie i drgania kierownicy. To z kolei może doprowadzić do utraty kontroli nad samochodem i potencjalnie niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Zapobieganie kosztom

Regularna wymiana klocków hamulcowych ma także korzyści finansowe. Zużyte klocki mogą uszkodzić tarcze hamulcowe, a to prowadzi do dużo wyższych kosztów naprawy. Dlatego dbanie o klocki hamulcowe może pomóc uniknąć niepotrzebnych wydatków.

Szczegółowa lista usług

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana tarcz hamulcowych

Wymiana płynu hamulcowego

Wymiana przewodów hamulcowych

Regulacja hamulca ręcznego

Wymiana szczęk hamulcowych

Kontrola układu hamulcowego

Odpowietrzenie układu hamulcowego

Wyszukiwarka warsztatów

Poznaj nasze warsztaty

Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i wybierz jeden z kilkuset warsztatów w Polsce.

Sprawdzisz odległość

Poznasz zakres usługi

Przeczytasz opinie

Znajdź warsztat

Zobacz listę ponad 300 warsztatów,

które mają w ofercie tę usługę

Promocje

Pokaż wszystkie

Promocja do: 31 maja 2024

Komplet opon z montażem + lampka PHILIPS gratis

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 29 listopada 2024

150 PLN

od 50 PLN

Diagnostyka komputerowa

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 30 listopada 2024

300 PLN

od 200 PLN

Kontrola przed zakupem

Promocja ogólnopolska

Aktualności i porady

  • Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności.

  • Aktualności

ELF głównym partnerem sieci O.K. Serwis

ELF został głównym partnerem sieci warsztatów O.K. Serwis. W ofercie francuskiego producenta znajdują się najwyższej jakości środki smarne do samochodów wszystkich marek, dlatego współpraca z sieciami multibrandowymi takimi jak O.K. Serwis to naturalna droga rozwoju i promocji.

  • Aktualności
  • Porady

Jak prawidłowo dobrać opony?

Niezależnie od tego, czy kupujemy opony nowe czy używane, przy zakupie ważnych jest kilka parametrów. Jednym z nich jest sezonowość, producenci oferują trzy podstawowe rodzaje ogumienia: letnie, zimowe i całoroczne.

  • Aktualności
  • Porady

Jak skutecznie dbać o klimatyzację?

Układ klimatyzacji w samochodzie stał się w ciągu kilkunastu ostatnich lat wyposażeniem, postrzeganym jako absolutnie niezbędne. Samochód posiadający to nieocenione udogodnienie, w letnie dni daje swojemu użytkownikowi ogromny komfort w czasie podróżowania. Jednak nieumiejętnie użytkowana i serwisowana klimatyzacja, potrafi często zrobić przysłowiowe „więcej szkody niż pożytku”, narażając przy okazji użytkownika na niemałe koszty.

  • Aktualności
  • Porady

Letnie opony wystąp!

Nie wszystkie opony nadają się do szybkiej jazdy na rozgrzanych nawierzchniach dróg. Dlatego jeżdżenie na nieodpowiednich oponach może doprowadzić do kolizji. Czy pozorna oszczędność czasu i pieniędzy warta jest ryzyka?

  • Aktualności
  • Porady

Czas na zimówki!

Czy brawura, zaniechanie i pozorne oszczędności – to dobra wymówka, gdy jest już za późno? Jazda zimą na letnich oponach może się skończyć utratą kontroli nad samochodem. Nie warto tak ryzykować! Dlatego już dziś umów się na wymianę ogumienia w swoim aucie.

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.