USŁUGA

Ekologia i nowe technologie

W obliczu rosnącej troski o środowisko naturalne warsztaty samochodowe odgrywają ważną rolę w promowaniu praktyk ekologicznych. Sieć O.K. Serwis stanowi doskonały przykład, jak zaawansowane technologie i zrównoważone praktyki mogą współistnieć, tworząc przyszłość ekologicznej mobilności.

 

Zrównoważona gospodarka odpadami i ochrona środowiska

W O.K. Serwis przykładamy ogromną wagę do kwestii ekologicznych na każdym etapie naszej działalności. Ważnym aspektem jest utylizacja odpadów. Pracownicy warsztatów posiadają aktualną wiedzę na temat odpowiedniego gospodarowania oraz utylizacji wszelkich pozostałości np. oleju silnikowego i łatwopalnych płynów. Działamy w zgodzie z przepisami, ale przede wszystkim z dbałością o naszą planetę.

Program E+ dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych

O.K. Serwis stawia na innowacyjność, wprowadzając program E+ dedykowany pojazdom elektrycznym i hybrydowym. Nasze specjalistyczne warsztaty wyposażone są w nowoczesne narzędzia i technologie, niezbędne do diagnozowania i naprawy pojazdów napędzanych energią elektryczną.

Program E+ to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku motoryzacyjnego i zmieniające się preferencje klientów.

Nowoczesność również w samochodach spalinowych

Mimo rozwoju pojazdów elektrycznych, wiele samochodów spalinowych korzysta z nowoczesnych technologii poprawiających efektywność i ograniczających emisję szkodliwych substancji. W O.K. Serwis mamy wiedzę i doświadczenie w obszarze tych technologii. Nasze warsztaty to miejsca, gdzie mechanicy są w pełni świadomi nowych trendów i stale aktualizują swoją wiedzę.

Przygotowani na przyszłość

W O.K. Serwis mechanicy są gotowi na coraz trudniejsze wyzwania przyszłości motoryzacji, dlatego stawiamy na szkolenia podnoszące kompetencje  Nasze szkolenia obejmują najnowsze technologie, systemy i innowacje, aby zapewnić najlepszą obsługę pojazdów przyszłości.

Wartości sieci O.K. Serwis

Standardy obsługi klienta

Profesjonalizm i skuteczna komunikacja

Czytaj więcej

Dokumentacja naprawy

Wszystko w jednym miejscu

Czytaj więcej
Wyszukiwarka warsztatów

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Wyszukiwarka warsztatów

Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i wybierz jeden z kilkuset warsztatów w Polsce.

Sprawdzisz odległość

Poznasz zakres usługi

Przeczytasz opinie

Powiązane materiały

  • Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności.

  • Aktualności

ELF głównym partnerem sieci O.K. Serwis

ELF został głównym partnerem sieci warsztatów O.K. Serwis. W ofercie francuskiego producenta znajdują się najwyższej jakości środki smarne do samochodów wszystkich marek, dlatego współpraca z sieciami multibrandowymi takimi jak O.K. Serwis to naturalna droga rozwoju i promocji.

  • Aktualności
  • Porady

Jak prawidłowo dobrać opony?

Niezależnie od tego, czy kupujemy opony nowe czy używane, przy zakupie ważnych jest kilka parametrów. Jednym z nich jest sezonowość, producenci oferują trzy podstawowe rodzaje ogumienia: letnie, zimowe i całoroczne.

  • Aktualności
  • Porady

Jak skutecznie dbać o klimatyzację?

Układ klimatyzacji w samochodzie stał się w ciągu kilkunastu ostatnich lat wyposażeniem, postrzeganym jako absolutnie niezbędne. Samochód posiadający to nieocenione udogodnienie, w letnie dni daje swojemu użytkownikowi ogromny komfort w czasie podróżowania. Jednak nieumiejętnie użytkowana i serwisowana klimatyzacja, potrafi często zrobić przysłowiowe „więcej szkody niż pożytku”, narażając przy okazji użytkownika na niemałe koszty.

  • Aktualności
  • Porady

Letnie opony wystąp!

Nie wszystkie opony nadają się do szybkiej jazdy na rozgrzanych nawierzchniach dróg. Dlatego jeżdżenie na nieodpowiednich oponach może doprowadzić do kolizji. Czy pozorna oszczędność czasu i pieniędzy warta jest ryzyka?

  • Aktualności
  • Porady

Czas na zimówki!

Czy brawura, zaniechanie i pozorne oszczędności – to dobra wymówka, gdy jest już za późno? Jazda zimą na letnich oponach może się skończyć utratą kontroli nad samochodem. Nie warto tak ryzykować! Dlatego już dziś umów się na wymianę ogumienia w swoim aucie.

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.