Aktualności

Zimowa kontrola auta za 39,99 zł

Zbliżająca się zima to okres, w którym wiele usterek w samochodach staje się bardziej widocznych. Aby zadbać o bezpieczeństwo na drodze i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto przygotować się wcześniej. O.K. Serwis oferuje specjalny zimowy przegląd samochodu w atrakcyjnej cenie 39,99 zł.

 

 

Stan techniczny samochodu ma kluczowe znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Nawet najlepsze umiejętności kierowcy mogą być niewystarczające, jeśli pojazd nie jest w pełni sprawny. Dlatego O.K. Serwis proponuje szczegółową kontrolę auta, abyś mógł cieszyć się bezpiecznymi podróżami w okresie zimowym.

Promocja trwa od 6 listopada 2023 r. do 28 lutego 2024 r. Każdy, kto skorzysta z przeglądu w jednym z warsztatów O.K. Serwis w promocyjnej cenie 39,99 zł, otrzyma także specjalny upominek.

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy umówić się na wizytę w warsztacie poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis pod numerem 22 100 47 44 lub wypełnić formularz online. Masz również możliwość wyboru konkretnego warsztatu O.K. Serwis lub preferowanej lokalizacji.

Podczas przeglądu zostaną dokładnie sprawdzone wszystkie elementy auta, które wpływają na bezpieczną jazdę. Wyniki badania zostaną zestawione w karcie kontrolnej, a osoba wykonująca przegląd omówi wszelkie niepokojące usterki i przedstawi możliwości naprawy.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze i już teraz umów się na przegląd samochodu w jednym z warsztatów O.K. Serwis! Każdy z prawie 300 warsztatów O.K. Serwis w całej Polsce oferuje wysoki poziom usług, a profesjonalni mechanicy zadbają o Twoje auto w każdym calu.

Aby uzyskać więcej informacji oraz zapoznać się z regulaminem promocji, odwiedź stronę internetową okserwis.pl.

Pokaż wszystkie

Promocja do: 31 maja 2024

Komplet opon z montażem + lampka PHILIPS gratis

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 29 listopada 2024

150 PLN

od 50 PLN

Diagnostyka komputerowa

Promocja ogólnopolska

Promocja do: 30 listopada 2024

300 PLN

od 200 PLN

Kontrola przed zakupem

Promocja ogólnopolska

Aktualności i porady

Pokaż wszystkie
  • Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności.

  • Aktualności

ELF głównym partnerem sieci O.K. Serwis

ELF został głównym partnerem sieci warsztatów O.K. Serwis. W ofercie francuskiego producenta znajdują się najwyższej jakości środki smarne do samochodów wszystkich marek, dlatego współpraca z sieciami multibrandowymi takimi jak O.K. Serwis to naturalna droga rozwoju i promocji.

  • Aktualności
  • Porady

Jak prawidłowo dobrać opony?

Niezależnie od tego, czy kupujemy opony nowe czy używane, przy zakupie ważnych jest kilka parametrów. Jednym z nich jest sezonowość, producenci oferują trzy podstawowe rodzaje ogumienia: letnie, zimowe i całoroczne.

  • Aktualności
  • Porady

Jak skutecznie dbać o klimatyzację?

Układ klimatyzacji w samochodzie stał się w ciągu kilkunastu ostatnich lat wyposażeniem, postrzeganym jako absolutnie niezbędne. Samochód posiadający to nieocenione udogodnienie, w letnie dni daje swojemu użytkownikowi ogromny komfort w czasie podróżowania. Jednak nieumiejętnie użytkowana i serwisowana klimatyzacja, potrafi często zrobić przysłowiowe „więcej szkody niż pożytku”, narażając przy okazji użytkownika na niemałe koszty.

  • Aktualności
  • Porady

Letnie opony wystąp!

Nie wszystkie opony nadają się do szybkiej jazdy na rozgrzanych nawierzchniach dróg. Dlatego jeżdżenie na nieodpowiednich oponach może doprowadzić do kolizji. Czy pozorna oszczędność czasu i pieniędzy warta jest ryzyka?

  • Aktualności
  • Porady

Czas na zimówki!

Czy brawura, zaniechanie i pozorne oszczędności – to dobra wymówka, gdy jest już za późno? Jazda zimą na letnich oponach może się skończyć utratą kontroli nad samochodem. Nie warto tak ryzykować! Dlatego już dziś umów się na wymianę ogumienia w swoim aucie.

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.