Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Wszyscy doskonale wiemy, że marzec to kapryśny miesiąc i to niestety powoduje, że wiele osób zwleka z podjęciem decyzji o zmianie opon. Jednak kiedy dni stają się dłuższe, słońce świeci coraz mocniej, warto pomyśleć o wizycie w warsztacie i zarezerwować sobie najlepszy termin. Dlaczego to takie istotne?

Wymiana opon w odpowiednim sezonie sprawia, że każdy rodzaj opony jest eksploatowany tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Dzięki temu opony zimowe nie ulegają nadmiernemu zużyciu na wiosnę, a opony letnie nie pracują w niekorzystnych warunkach zimą, co wydłuża ich żywotność.

Opony letnie mają lepszą przyczepność i krótszy czas hamowania niż opony zimowe w suchych i cieplejszych warunkach. Cechują się też mniejszym oporem toczenia niż zimowe, więc samochód zużywa mniej paliwa. Wymiana opon na wiosnę może więc przyczynić się do oszczędności na kosztach eksploatacji pojazdu.

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności. Promocja trwa od 20.03.2024 do 31.05.2024.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy umówić się na wizytę w warsztacie poprzez kontakt z infolinią O.K. Serwis pod numerem 22 100 47 44 lub wypełnić formularz online. Możesz wybrać konkretny warsztat O.K. Serwis lub określić preferowaną lokalizację.

Aby uzyskać więcej informacji oraz zapoznać się z regulaminem promocji, odwiedź stronę internetową okserwis.pl.

 

Aktualności i porady

Pokaż wszystkie
  • Aktualności

Zmień opony na wiosnę i odbierz lampkę Philips

Teraz kupując komplet opon marek BFGoodrich i ROADX wraz z montażem w jednym z warsztatów O.K. Serwis, otrzymujesz kompaktową, odporną na wstrząsy lampkę Philips LED Xperion 3000, wyposażoną w punktowe diody o optymalnej dla wzroku jasności.

  • Aktualności

ELF głównym partnerem sieci O.K. Serwis

ELF został głównym partnerem sieci warsztatów O.K. Serwis. W ofercie francuskiego producenta znajdują się najwyższej jakości środki smarne do samochodów wszystkich marek, dlatego współpraca z sieciami multibrandowymi takimi jak O.K. Serwis to naturalna droga rozwoju i promocji.

  • Aktualności
  • Porady

Jak prawidłowo dobrać opony?

Niezależnie od tego, czy kupujemy opony nowe czy używane, przy zakupie ważnych jest kilka parametrów. Jednym z nich jest sezonowość, producenci oferują trzy podstawowe rodzaje ogumienia: letnie, zimowe i całoroczne.

  • Aktualności
  • Porady

Jak skutecznie dbać o klimatyzację?

Układ klimatyzacji w samochodzie stał się w ciągu kilkunastu ostatnich lat wyposażeniem, postrzeganym jako absolutnie niezbędne. Samochód posiadający to nieocenione udogodnienie, w letnie dni daje swojemu użytkownikowi ogromny komfort w czasie podróżowania. Jednak nieumiejętnie użytkowana i serwisowana klimatyzacja, potrafi często zrobić przysłowiowe „więcej szkody niż pożytku”, narażając przy okazji użytkownika na niemałe koszty.

  • Aktualności
  • Porady

Letnie opony wystąp!

Nie wszystkie opony nadają się do szybkiej jazdy na rozgrzanych nawierzchniach dróg. Dlatego jeżdżenie na nieodpowiednich oponach może doprowadzić do kolizji. Czy pozorna oszczędność czasu i pieniędzy warta jest ryzyka?

  • Aktualności
  • Porady

Czas na zimówki!

Czy brawura, zaniechanie i pozorne oszczędności – to dobra wymówka, gdy jest już za późno? Jazda zimą na letnich oponach może się skończyć utratą kontroli nad samochodem. Nie warto tak ryzykować! Dlatego już dziś umów się na wymianę ogumienia w swoim aucie.

Nowa usługa Doradcy Serwisowego

Pozwól nam znaleźć
odpowiedni serwis za Ciebie

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin
w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

22 100 47 44

Doradca serwisowy

22 100 47 44

Zadzwoń do nas! Nasz doradca serwisowy znajdzie dla Ciebie dogodny termin w warsztacie. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.